Eesti High School Musical ' i foorum :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rronda tutvustus. :)

2 posters

Go down

rronda tutvustus. :) Empty rronda tutvustus. :)

Postitamine  rronda Laup Nov 15, 2008 1:35 pm

Tzäu. Smile
Niih, olen siis Ronda, sõpradele üldiselt Ronts. Olen 14, elan Kambjas ja käin Kambja põhikoolis. Mul on tumetumepruunid silmad ja tumetumepruunid juuksed. Olen veidi paksuvõitu - kõhust. Very Happy
Siis, mulle meeldib õudsalt ujuda, kirjutada, ratsutada, tantsida, laulda, kitarri- ja trummi mängida ning veel paljusid asju teha.
Koolis on mul tavaline hinne 4. Ei ole puhas viieline ja kolmesid on ka tunnistusel. Very Happy
Elan koos ema, kasuisa ja poolvennaga. Kodus on ka kolm koera, kõik on Briardid, ehk Prantsuse lambakoerad. Oli ka kass, selline must, mõnus ja karvane, täitsa minu oma oli, aga viisime ta maale, sest seal on tal rohkem ruumi. Smile
Lemmikuid värve on palju, üldiselt meeldivad kõik, aga mõned toon ka välja : Must, punane, valge, sinine, roosa, pruun, hõbe. ^
Lemmiksööki/jooki mul pole, pmts söön kõike sisse, peale maksa, riisi ja veel mõningate asjade. Razz
Minu msn on : Rondamai@hotmail.com, reit on : Ronda.
Reidist leiate ka minu järjejutte, mis on päris populaarseks osutunud. Meeldivad ka õudusfilmid, armastusfilmid ja komöödiad. Muidugi nad ei tohi olla sellised mõtetud ja lamedad, sest sellised ajavad lihtsalt haigutama. Mul on nabaneet ja saan ka varsti keeleneedi. Üldiselt olen selline terve, sõbralik, jutustav, vahest ülbe tüdruk. Sõbrad ütlevad, et kui keegi minuga tüli norib, siis ma panen täiega vastu, Very Happy
Muud vast polegi? Kui küsimusi on, küsige julgelt. Smile
rronda
rronda
Pisike Bakter

Postituste arv : 7
Registration date : 15/11/2008

Tagasi üles Go down

rronda tutvustus. :) Empty Re: rronda tutvustus. :)

Postitamine  HSM - hhetu ^^ Laup Nov 15, 2008 4:13 pm

Noh, minupoolt welcome! Very Happy
HSM - hhetu ^^
HSM - hhetu ^^
Zac& Vanessa (L)

Postituste arv : 31
Age : 25
Registration date : 03/08/2008

https://highschoolmusical.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele